Alışveriş sepetiniz

Alışveriş sepetiniz boş

TomTom’da 2 sene boyunca en güncel haritalar bedava!

Aug 04 2009

TomTom’da 2 sene boyunca en güncel haritalar bedava!

TomTom’un 2 sene boyunca uygulayacağı ücretsiz harita güncelleme kampanyası ile toplamda 8 harita sürümünün sahibi, yolların ise hakimi olacaksınız!

Dünyanın önde gelen navigasyon çözüm sağlayıcısı TomTom, Map Update Service™ olarak adlandırılan ve TomTom kullanıcılarının tüm yeni harita yayınlarını yüklemelerini sağlayan harita güncelleme hizmetinin ardından yepyeni bir kampanya daha başlattı. TomTom, uygulamaya koyduğu ücretsiz harita güncelleme kampanyası ile birlikte kullanıcılarına perakende değeri 80 Euro olan Harita Güncelleme Hizmeti’ni (Map Update Service) 2 sene boyunca ücretsiz kullanma şansı veriyor. Böylelikle TomTom kullanıcıları, aldıkları her yeni TomTom ürünü ile iki yıl içerisinde yayınlanan en güncel harita sürümlerine ücretsiz olarak sahip oluyor.

TomTom cihazı satın alan kullanıcılara 2 yıl süresince 8 harita güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebilmelerini sağlayan kampanya kapsamında yayımlanacak harita sürümleri kullanıcının alacağı TomTom modeline göre güncellenecek. Böylelikle kullanıcılar, hem Türkiye hem de Avrupa haritalarına sahip olan cihazlarına her iki haritanın da yeni versiyonlarını yükleyebilecekler.

“TomTom Grubu’nun bir parçası olan dünyanın lider harita sağlayıcısı Tele Atlas pazardaki en kaliteli ve en güvenilir haritaları uluslararası standartlarda üretiyor. Tele Atlas Türkiye haritasındaki hızlı değişimleri ve gelişmeyi göz önünde bulundurarak, TomTom kullanıcılarının pazardaki en iyi cihaz, en iyi yazılım, en güncel haritaları kullanmalarını ve gerçek navigasyon deneyimini yaşamalarını hedefliyoruz” diye konuşan TomTom Türkiye Ülke Müdürü Özgür Yiğiter, “Bu kampanya ile kullanıcılarımız 2 yıl içinde yayımlanan 8 yeni harita sürümünü ücretsiz olarak kullanabilecekler ve her zaman en güncel haritaları ile seyahat edebilecekler” dedi.

TomTom’un Harita Stratejisi Hakkında
TomTom, geniş kullanıcı kitlesine Map Share Hizmeti ve Güncel Harita Hizmeti (Map Update Service) gibi birçok eşsiz teknoloji sunar. Böylelikle kullanıcılar yollardaki değişikleri yakından takip edebilirken, bu hizmet sayesinde daha fazla ve en doğru navigasyon hizmeti alırlar.

Harita Güncelleme Hizmeti (Map Update Service)
Ortalama yeni bir harita bülteni binlerce kilometrelik yolları, İlgi Çekici Noktaları (İÇN) ve hatta kullanıcıların düzelttikleri değişikleri içerir. Harita değişiklerine kolayca ulaşma imkanı sağlayan TomTom yeni haritaları dört ayda bir yayınlar. Türkiye’deki kullanıcılar için hazır olan Harita Güncelleme Hizmeti (Map Update Service), kullanıcıların otomatik olarak en güncel haritayı bedavaya temin etmelerini sağlar.

Map Share™ hakkında
TomTom’un eşsiz Map Share Hizmeti sadece TomTom kullanıcılarına özel bir hizmettir. TomTom kullanıcıları dünyanın her yerinde cihazlarına ücretsiz düzeltmeler yükleyebilirken, kolaylıkla sokak isimlerini, hız limitlerini, ters trafik yönlendirmelerini, kapalı sokakları ve İlgi Çekici Noktaları (İÇN) düzenleyebilirler. Ayrıca, kullanıcılar diğer kullanıcıların yükledikleri değişiklikleri TomTom HOME yazılımından bedavaya cihazlarına indirebilirler.

TomTom Map Share Hizmeti haritaların daha doğru ve güncel olmasına yardımcı olurken, kullanıcıların düzeltmeleri de ayrıca harita datalarını zenginleştirir. Bu ise 30 milyon TomTom kullanıcısının etkili bir şekilde güncellemelerden yararlanması anlamına gelmektedir.

Bilgi için: Ceren Babaoğlu / Ünite İletişim 212- 272 93 13 ceren.babaoglu@unite.com.tr

TomTom.com'un keyfini çıkarmak için lütfen Flash Player'ı yükleyin

Tarayıcınızda Flash'ın yüklü olması gerekiyor.

Adobe Flash Player edinin