Latvijā pieejams TomTom tiešsaistes maršrutu plānotājs

Apr 20 2009

Latvijā pieejams TomTom tiešsaistes maršrutu plānotājs

~ Ērti un situācijai dabā atbilstoši, bez maksas pieejami maršruti ļauj tiešsaistes režīmā viegli un ātri izplānot braucienu jau pirms došanās ceļā ~

Amsterdama, 2009. gada 20. aprīlis. TomTom, pasaules vadošais navigācijas risinājumu piegādātājs, paziņo, ka no šodienas interneta vietnē http://routes.tomtom.com ir pieejams jauns maršrutu plānotājs.

Pasaulē pirmais bez maksas internetā pieejamais maršrutu plānotājs (Route Planner) dod iespēju viegli un ērti izveidot uz faktiem, nevis aptuvenām aplēsēm balstītu brauciena maršrutu, ļaujot ļoti precīzi prognozēt braucienam nepieciešamo laiku. Maršrutu plānotājs ietver TomTom IQ routes™ tehnoloģiju, kas aprēķina īsāko ceļu uz galamērķi, ņemot vērā nedēļas dienu un diennakts laiku, kurā brauciens paredzēts.

Turklāt maršrutu plānotāju regulāri atjaunina TomTom lietotāju ar Map Share™ tehnoloģijas palīdzību veiktie karšu labojumi, tādēļ ikvienam lietotājam ir pieejami precīzi maršruti, kuru pamatā ir visjaunākā karšu informācija.

“Tiešsaistes maršrutu plānotāja ieviešana ir nozīmīgs solis uz priekšu uzņēmuma stratēģijas īstenošanā, kuras mērķis ir plašu atzinību ieguvušos mūsu uzņēmuma navigācijas risinājumus padarīt pieejamus ikvienam lietotājam, neatkarīgi no izmantotās platformas”, stāsta Corinne Vigreux, TomTom direktore. “Gan esošajiem, gan potenciālajiem mūsu navigācijas risinājumu lietotājiem maršrutu plānotājs ir apliecinājums, ka īsāko un precīzāko maršrutu izstrādē viņi var droši paļauties uz TomTom”.

Tuvākajā laikā maršrutu plānotājs būs pieejams arvien vairāk valstīs visā pasaulē. Gan pašlaik, gan arī turpmāk TomTom navigācijas risinājumu izstrādē tiks ņemti vērā uzņēmuma produktu lietotāju ieteikumi. Šobrīd maršrutu plānotājs ir pieejams sešās valodās – holandiešu, angļu, franču, vācu, itāliešu un spāņu.

“Priecājamies, ka Eiropas valstīs, kurās maršrutu plānotājs tiešsaistē jau ir pieejams, lietotāji to ir novērtējuši ļoti atzinīgi. Turklāt tikko mūsu uzņēmuma maršrutu plānotājs ir atzīts par labāko tiešsaistes maršrutu plānotāju*”, piebilst uzņēmuma direktore.

Lai iegūtu plašāku informāciju un izstrādātu maršrutu ar TomTom maršrutu plānotāja palīdzību, dodieties uz http://routes.tomtom.com.

*Vācijā nesen veiktajā testēšanā TomTom maršrutu plānotājs tika atzīts par labāko maršrutu plānotāju. Ar testa rezultātiem varat iepazīties šeit: http://routenplanerblog.blogspot.com/2009/03/der-grote-routenplanertest-das-fazit-es.html

Elektroniskie preses materiāli:
Preses, foto un video materiālus meklējiet preses pārstāvjiem paredzētajā ārtīklā:
http://extranet.tomtom.com.
Lietotāja vārds: press-tt
Parole: TomTom

Please install Flash Player to enjoy this site.

You need to have Flash installed on your browser.

Get Adobe Flash Player